• Lynggaard Riggs posted an update 2 weeks, 4 days ago

  بیش از ۷۵٪ از تصمیماتی که پزشک درباره سلامت و بیماری اتخاذ می کند بر اساس نتایج آزمایشگاه است. همچنین پزشک برای انجام بهترین درمان ممکن برای شما، به اطلاعات دریافت شده از آزمایشگاه تکیه دارد. جمع آوری خون از راه دور ایمنی را برای بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی افزایش می دهد. بیماران نیازی به مراجعه به کلینیک برای جمع آوری یا آزمایش خون ندارند.

  همچنین آزمایش و نمونه گیری‌های دیگر که مربوط به بررسی شرایط بیمار است نیز باید در روز و تاریخ مقرر خود انجام گیرد. باتوجه به شیوع کرونا، رفت و آمد یکی از اعضای خانواده، آشنایان و یا دوستان در بیمارستان و مطب‌های پزشکی می‌تواند برای همه استرس‌زا باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد با توجه به شرایط بیمار، امکان استقرار در خانه و استفاده از خدمات آزمایش در منزل را بررسی و مدنظر قرار می‌دهند.

  ترشح این هورمون‌ها از طریق غدد درون ریز و برون ریز است که از طریق جریان خون به بافت و اندام‌های مختلف بدن منتقل می شوند و اینکه این آزمایش‌های هورمونی زنانه روز چندم پریودی انجام می‌شود بسیار مهم است. آزمایش اسید نوکلئیک به دنبال ویروس واقعی در خون است و شامل خون گیری از ورید است. این آزمایش می تواند تشخیص دهد که شخصی HIV دارد یا میزان ویروس در خون را نشان دهد و معروف به آزمایش بار ویروسی HIV است. این آزمایش به طور معمول برای غربالگری افراد مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، مگر اینکه آنها اخیراً در معرض خطر قرار داشته و علائم اولیه عفونتHIV را داشته باشند. این آزمایش مربوط به بررسی وجود التهاب در بدن افراد، قبل از بروز بیماری است.

  آزمایش در منزل هومکا بدون نسخه پزشک و درخواست شما نیز انجام خواهد شد. به این صورت که اگر شما نسخه پزشک برای نمونه گیری در منزل نداشته باشید، پزشکان سامانه هومکا برای شما نسخه آنلاین تجویز می‌کنند و اگر از بیمه پایه و تکمیلی بهره‌مند باشید می‌توانید خدمات نمونه‌گیری در منزل را با هزینه پایینی انجام دهید. توسعه تکنولوژیکی شامل خدمات ارائه شده توسط آزمایشگاه های پزشکی است؛ به طوری که می توان نمونه گیری آزمایش در منزل را به گونه ای انجام داد که مراجعه مکرر بیمار را برای نمونه گیری آزمایشگاهی راحت کند. ضمن اینکه این اقدام افراد را دوران همه گیری ایپدمی کرونا از این بیماری دور نگه می دارد. تعداد افرادی که برای آزمایش به آزمایشگاه ها می روند در پی همه گیری بیماری کرونا کاهش یافته است. در نتیجه، بیماران بیشتری برای نمونه گیری آزمایش در منزل اقدام می گیرند.

  همانطور که می‌دانید در شهر مشهد آزمایشگاه‌های زیادی برای انجام آزمایش وجود دارند، اما اگر قصد دارید تا از بهترین آزمایشگاه مشهد، خدمات آزمایش در منزل را دریافت کنید، کافی است با مجموعه هومکا در تماس باشید. این خدمات همواره توسط زبده‌ترین پرستاران انجام خواهد شد و پاسخ آن را نیز در کوتاه‌ترین زمان دریافت خواهید کرد. بعلاوه ، فرآیند انجام تست ما بدون دردسر از نظر بررسی تقویم و رزرو قرارها است. انجام آزمایشات در خانه به شما کمک می‌کند تا زمانبندی آزمایشات را با توجه به زمان خود تعیین کنید.

  از آنجا که به طور معمول تشخیص این بیماری، با شناسایی آنتی بادی بر علیه ویروس صورت می‌گیرد، در طول این دوره نتایج آزمایش فرد آلوده به اچ آی وی، می‌تواند منفی گردد. در زمان شروع بیماری، هر هفته از شما آزمایش خون گرفته می‌شود. زمانی که ترشحات غده تیروئید به حد نرمال رسید، دفعات آزمایش خون کم می‌شود. اگر تیروئید کم‌کار باشد سالی یک بار تست TSH برای چک کردن سطح هورمون تیروئید کافیست. نمونه گیری آزمایشگاه در منزل مشهد در تیروئید پرکار، تکرار آزمایش‌های TSH و T4 بستگی به روش درمان دارد.

  وقتی در معرض ویروس هایی مانند HIV قرار می گیرید، آنتی بادی ها توسط سیستم ایمنی بدن تولید می‌شوند. آزمایش چکاپ برای مردان و زنان با توجه به شرایط فیزیولوژیک بدن و هورمون‌های جنسی و تاثیراتی که این هورمون ها در بدن انسان دارند، ممکن است در برخی موارد کمی متفاوت باشد. براساس نوع آزمایش مورد نظر، فرد متقاضی نمونه‌گیری در محل باید شرایط پیش از انجام آزمایش را دارا باشد. پذیرش اینترنتی به این صورت که به وب سایت مراجعه کرده و اقدام به پرکردن فرم و درخواست نموده و منتظر تماس باشید تا هماهنگی صورت بپذیرد. همکاران ما همه روزه در ساعات کاری به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان در واتساپ هستند. پذیرش تلفنی که با شماره ۸۷۷۰۰۱۱۷ و شماره گیری عدد۲ یا داخلی۱۰۷ تماس حاصل نموده و هماهنگی بفرمایید.

  شما می توانید برای انجام چکاپ های سالیانه خود به بهترین و مجهزترین آزمایشگاه در تهران مراجعه کنید. اگر شرایط مراجعه به آزمایشگاه را ندارید می توانید از گزینه نمونه گیری در منزل استفاده کنید. دقت داشته باشید روش های تسهیل کننده زیادی وجود دارد که انجام چکاپ های سالیانه شما به تعویق نیفتد و یا روند درمان شما را با وقفه روبرو کند. پس هر چه زودتر برای آگاهی از وضعیت سلامت بدن خود اقدام کنید. تمامی متخصصین ما با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اقدام به نمونه‌گیری در منزل خواهند کرد و اگر چیزی غیر از این موضوع دیدید، می‌توانید در لحظه مانع از انجام نمونه‌گیری شده و با ما تماس بگیرید. این موضوع برای هومکا اهمیت زیادی دارد و تمام تلاشمان این است که نهایت سخت‌گیری را در این زمینه داشته باشیم.

  شرایط انجام خدمات و قوانین هومکا را مطالعه کرده‌ام و می‌پذیرم.

  هرچه یک بیماری سریع تر شناسایی شود درمان آن نیز راحت تر انجام می شود و هزینه ی درمان نیز به مراتب کم تر خواهد بود. تشخیص به موقع و سریع بیماری‌ها و یا کمبود مواد معدنی، ویتامین‌ها و غیره و پیشگیری از مهم‌ترین اقدامات در دنیای پزشکی و طب تشخیص آزمایشگاه است. هرچه یک بیماری سریع‌تر شناسایی شود درمان آن نیز راحت‌تر انجام می‌شود و هزینه‌ی درمان نیز به مراتب کم تر خواهد بود. به منظور رفاه حال بیماران محترم و در نظر گرفتن شرایط بیمار، پرسنل مجرب آزمایشگاه بوعلی قم برای نمونه گیری به منزل یا محل کار مراجعین اعزام می شوند. خدمات نمونه گیری در منزل برای بیماران بستری یا ناتوان نیز قابل انجام می باشد.

  هومکا برای ارائه خدمات خود دارای «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است. شرایط انجام خدمات درمانیو قوانین هومکا را مطالعه کرده‌ام و می‌پذیرم. سپس در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، می‌توانید نوع آزمایش مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از پرداخت، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که موفقیت‌آمیز بودن آن را تایید خواهد کرد. هومکا دارای نماد اعتماد الکترونیکی است، بنابراین با خیالی راحت می‌توانید پرداخت را انجام دهید. بعد از زمان انتخابی خودت، نتیجه آزمایشت رو میتونی به راحتی از طریق صفحه پروفایلت ببینی.

  روش دوم بستگی به این دارد که افرادی که در کادر درمانی مشغول به کار هستند. برای گرفتن نمونه و انجام آزمایشات به خانه بیمار بیایند تا نتایج این آزمایشات در مدت زمان مشخص به دست آید. ممکن است لازم باشد نمونه ها به آزمایشگاه به منظور انجام معاینه و به دست آوردن نتایج برده شوند. سرویس نمونه گیری در منزل هوم ویزیت طیف وسیعی از آزمایش های عمومی و حتی تخصصی را در بر می گیرد. آزمایش خون، آزمایش هورمون، نمونه گیری ادرار، آزمایش تیرویید، تست بارداری، پاتوبیولوژی، هماتولوژی، تست اعتیاد، نمونه گیری بزاق، آزمایش سیتولوژی، آزمایش ژنتیک و… نمونه گیری در منزل یا محل کار شما به صورت رایگان انجام میپذیرد.

  هزینه این خدمت متناسب با فاکتورهای موجود در نسخه شما و با در نظر گرفتن بیمه، محاسبه خواهد شد. سرویس نمونه‌برداری در منزل برای افراد بالای 15 سال قابل ارایه است. لطفا در موارد اورژانسی مانند کاهش هوشیاری، درد قفسه سینه، و تنگی نفس شدید با شماره تلفن اورژانس تماس بگیرید.